Zaměstnanci školy

Vedení školy

Ředitel školy
Mgr. Musil Radekmusil@zsspbrno.cz
Zástupce ředitele školy a výchovný poradce
Mgr. Karásek Jiříkarasek@ssbrno.cz

Učitelé střední školy

Mgr. Cásková Kateřina caskova@ssbrno.cz
Školní metodik prevence: Mgr. Daněčková Jitkadaneckova@ssbrno.cz
Gluchová Petragluchova@ssbrno.cz
Ing. Horáková Danahorakova@ssbrno.cz
Bc. Hykl Lubomírhykl@ssbrno.cz
Mgr. Janík Paveljanik@ssbrno.cz
Mgr. Konečná Petrakonecna@ssbrno.cz
MgA. Kunášková Markétakunaskova@ssbrno.cz
Ing. Musil Petr, Ph.D.musilp@ssbrno.cz
Mgr. Novotná Martanovotna@ssbrno.cz
Mgr. et Mgr. Sklenák Tomášsklenak@ssbrno.cz
Mgr. Struhařová Jaroslavastruharova@ssbrno.cz
Mgr. Šůstková Hanasustkova@ssbrno.cz
Bc. Vrtělová Taťánavrtelova@ssbrno.cz
Bc. Zbavitel Tomášzbavitel@ssbrno.cz
Mgr. Žertová Júliazertova@ssbrno.cz

Asistenti pedagoga střední školy

Bc. Boháčová Pýšová Margitbohacova@ssbrno.cz
MgA. Kunášková Markétakunaskova@ssbrno.cz
Mgr. Struhařová Jaroslavastruharova@ssbrno.cz

Provozní zaměstnanci střední školy

Ondrušková Věra
ekonomkass.gellnerova@skolyjmk.cz
Ferusová Petramzdová účetnísekretariat-zs@zsspbrno.cz
MgA. Kunášková Markétatlumočnicekunaskova@ssbrno.cz
Urbánek Jiříškolníkurbanek@ssbrno.cz