Mikuláš

Mikulášský den (5. 12. 2023) se nesl ve znamení radosti, očekávání a tradice, která spojila studenty, tlumočnice, asistentky a učitele v jedinečném zážitku. Mikuláš, doprovázený andělem a čertem, navštívil naši školu a přinesl s sebou nejen sladké odměny, ale i atmosféru pohody a sdílené radosti.

Učitelé, asistentky, tlumočnice a neslyšící studenti, využili této příležitosti k propojení vzdělávání s tradicí a poskytli studentům nejen příležitost k zábavě, ale i k učení se novým věcem.

Celá událost byla příkladem toho, jak může tradice spojovat lidi bez ohledu na jejich individuální schopnosti či omezení. Mikulášova návštěva ve škole se stala momentem radosti, smíchu a přátelství, které posiluje komunitu a působí jako námět k dalším aktivitám, které spojují všechny členy školního kolektivu.

Těšíme se na další takové společné zážitky, které přinášejí do školy nejen radost, ale i poselství vzájemného porozumění a tolerance. Mikuláš nás opustil s plnými sáčky dobrot a úsměvy na tvářích studentů, tlumočnic, asistentek, učitelů i provozních zaměstnanců.

Autor textu: Cásková Kateřina